Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon félek a gimitől!...

Nagyon félek a gimitől! Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Kaposváron a Munkácsyba fogok járni szeptembertől. Kollégista leszek. Magát a sulit imádom, de az osztálytársaimtól nagyon félek. Szerencsére oda fog járni két nagyon jó barátom, de csak évfolyam társak leszünk.Attól rettegek hogy az osztálytársaim kifognak közösíteni, esetleg csúfolni fognak. Pár embert már lecsekkoltam. Mindegyik az a tipikus 'tökéletes-hibátlan-200-like-minden-képén'tipusú ember. Nem félnék ennyire, sőt kifejezetten várnám is a sulit, de van egy óriási hibám. Kövér vagyok, persze nem nagyon vészesen, csak nagyon félek hogy első benyomásra fognak ítélni. Nem akarok én lenni az osztály kövére. Valami tapasztalat? 14/L

2014. aug. 17. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kövér vagy, viszont az írásod alapján értelmes és jó fej :) Szerintem te leszel az, akire számíthatnak,márpedig nem kell hozzá egy hónap, és lesz, akinek ez többet ér majd 200 lájknál. :)
2014. aug. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia :) én idén érettségiztem és sztem egyáltalán nem kell aggódnod!! A gimiben már értelmesebbek a diákok. Nem az a lényeg , hogy ki , hogy néz ki , hanem az, hogy ki milyen belsőleg:) . Lehet , hogy vki kap 200 likeot , de az nem azt jelenti , hogy mindenki szereti őket (hidd el tapasztalat ;) ).Nyugodj meg nagyon fog tetszeni a gimi és meg fogod találni a te társaságodat ;)
2014. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj nem elkeseríteni akarlak elkeseríteni de ilyenkor eretlenek még és könnyen radszallhatnak.


De egyébként normalis,jó étrenddel és sporttal ősz végére lefogyhatnál..nem kell ilyennek maradnod.

2014. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Szard le őket :)

Én is kövér voltam (és most sem vagyok nádszál) és igen csúfoltak, ráadásul én soha nem voltam benne a bulikban meg a "verjük meg gézát mert milyen szemüvege van már" ótvarságokban...

2006-ban érettségiztem, most 12 év távlatába visszanézve (2002-2006) az összes ilyen tróger vagy munkanélküli, vagy a bolti eladó szintig jutott. Én szereztem egy mérnöki diplomát, most csinálom a másikat, középvezető beosztásban vagyok, nem mondom, hogy halálra keresem magam de nem panaszkodom.


Csak az ostobák ítélnek külső alapján, ne is foglalkozz velük. A belső érték számítson :)

2014. aug. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mellesleg én is köver voltam,csúfoltak eleinte de lefogytam,megizmosodtam igencsak megvaltoztak..

#3

2014. aug. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!