Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudok kiiratkozni egy...

Heily kérdése:

Hogy tudok kiiratkozni egy szakról?

Figyelt kérdés
A legutóbbi őszi szemeszterben turizmus-vendéglátást kezdtem tanulni egyetemen, de nem bírtam a sok gazdasági meg matekos tantárgy miatt, így eldöntöttem, hogy a következő félévemet passziválom, és újra fogok jelentkezni. Úgy voltam vele, ha másodszorra nem vesznek fel olyan helyre, amit csinálni szeretnék, legfeljebb folytatom a turizmust. Múlt hónapban én is megtudtam, hogy bekerültem ugyanarra az egyetemre, germanisztikára, és így szeretnék megválni a turizmustól. És az érdekelne, hogy tudom ezt megtenni.

#egyetem #szak leadása
2014. aug. 19. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyetemtől függ. Van ahol elég csak az internetes rendszeren leadni egy kérvényt, máshol be is kell menni személyesen.
2014. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Neptunon néztem, mert ugye eddigre már kellett volna felvennem órákat, meg minden, és a turizmusnak nyoma sincs, csak annyi, hogy volt egy passzív félévem (a képzési adatoknál). Lehet, hogy már ki is raktak arról a szakról?
2014. aug. 20. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!