Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Építészmérnöki diplomával...

Építészmérnöki diplomával vidéken is el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat :)

2014. aug. 20. 09:54
 1/2 pokiloki ***** válasza:
Hát ez sok mindentől függ , de nincs nagy esélyed rá , mivel a városokban van nagy építkezés. Falun ezt megoldják egymás között az emberek. Maximum annyi h egy nagyváros melett lévő faluban helyezkedsz el ahonnan ingázhatsz.
2014. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt tisztázzuk,hogy kinek mi számít vidéknek? Mert én falusiként sokáig ha valaki vidéket mondott,akkor ténylegesen falura gondoltam,viszont pár évet leéltem azóta Pesten és ott ha valaki vidéket mond,akkor az minden,ami nem a főváros. Szóval a pestieknek egy megyeszékhely (pl Győr) is vidéknek számít,már pedig egy nagyobb vidéki városban sem nehezebb elhelyezkedni,megkockáztatom,hogy a legtöbb helyen jobban is járnál,mint Budapesten.
2014. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!