Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Pécsi Tudományegyetemről mi...

A Pécsi Tudományegyetemről mi a véleményetek? Egy ott szerzett diplomával el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés
Most leszek végzős, jogra szeretnék menni, viszont még ha fel is vennének az ELTE-re államira, ami félek, nem fog menni, akkor se biztos, hogy meg tudnék élni Pesten, ha meg csak fizetősre jutok be, akkor meg főleg nem. Ezért, mivel pécsi vagyok, arra gondoltam, hogy jelentkezem itt államira, és fizetősre is, viszont nem vagyok biztos benne, hogy mennyit ér az itt megszerzett diploma. Mi a véleményetek?

2014. aug. 5. 10:41
 1/4 Machen ***** válasza:
85%
Én orvosit végeztem itt, de az kb az egész országban ugyanolyan jó. Én ha pécsi lennék biztos nem mennék az ELTE jogi karára, hanem megpróbálnám Pécsen a jogot. Hidd el nem sok különbség van az ELTE és a PTE-ÁJK között.
2014. aug. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi, hat remelem, hogy igazad van. :D
2014. aug. 5. 14:15
 3/4 anonim válasza:
Az ELTE 1-2 hirdetésben van előnyként feltüntetve. A PTE elég jó suli. Jogi képzést nézve is bőven benne van a Top 5-ben. Bőven. Szerintem nyugodtan menj oda. :)
2014. aug. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, koszi. :) Akkor megnyugodtam.
2014. aug. 7. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!