Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ideiglenes diákigazolványhoz...

Ideiglenes diákigazolványhoz kell NEK adatlap?

Figyelt kérdés

Beiratkozás után az állapotom aktív lesz ugye? S akkor már igényelhetek diákigazolványt, én már regisztrálva voltam régebben beadtam a NEK adatlapot, s volt már diákigazolványom s van is, csak matricázni kell. Viszont másik szakon tanulok s gondolom újat fognak adni.


Kérdéseim: Kell-e NEK adatlap ideiglenes diákigazolványhoz (papírformátumú), régebben már beadtam a NEK adatlapot most is be kell adni?



2014. aug. 21. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha újra felvételiztél,akkor gondolom új diákigazolványt is kapsz,amihez új nek azonosító is kell. Szépen kérsz egyet,max azt mondják,hogy már van és nem kell,de szerintem kelleni fog. Utána neptunba nek azonosítóval tudsz új diákigazolványt igényelni és ezután tudsz csak ideiglenest kérni.
2014. aug. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérj
2016. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!