Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskola mellett munka? Igazolha...

Iskola mellett munka? Igazolhatom valahogy?

Figyelt kérdés

Nemsokára 21 éves leszek, de még beiratkoztam egy középiskolai OKJ-s képzésre, hogy nappali tagozatosként tanulhassak.

Február óta dolgozok diákként bejelentve és még van több, mint 20 napom, amit ledolgozhatok ilyen munkaviszonyban.

Nem akarom ott hagyni a munkám, mert szükségem van a pénzre, viszont lehet, hogy lesznek olyan alkalmak, amikor hétköznap is mennem kell délutánra, ez nem fog sokszor előfordulni, maximum havi 3-4 alkalom lenne, amikor hamarabb kellene eljönnöm iskolából.

Szerintetek van rá megoldás, hogy igazolni tudjam, hogy nem lógni akarok, hanem dolgoznom kell, vagy egyáltalán elfogadnak ilyen munkáltató igazolást? Vagy ez osztályfőnök/iskola függő is?


2014. aug. 21. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt itt senki nem fogja tudni megmondani. Alapvetően felnőttként a kutyát nem érdekli, miért nem vagy ott, a lényeg, hogyn em voltál, és kész. Ugyanakkor elképzelhető, hogy elnézőbbek ilyen esetben, vagy alapból nem veszik komolyan a hiányzásokat.
2014. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
olyan okj-s képzések vannak, ahol le sem sz*rják, hogy bemész e egyáltalán
2014. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó jól írja, én az első félévben nappali OKJ-n voltam, az első 3 hónap után nem jártam be és csak félévkor hívtak fel, nem hiszem, hogy pár nap miatt kötekedni fognak.
2014. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már megcsináltam egy fsz-t középsuliban, ott a két év alatt alig jártam be, utolsó fél évben már egyáltalán, viszont ez az iskola egy jó hírű suli a városban ahol biztos hogy vannak követelmények. Persze lehet hogy ilyen korban mint én már nem fognak annyira kekeckedni, de valószínűleg az lesz a legjobb ha erről a leendő osztályfőnököt kérdezem.

Köszönöm a válaszokat! :))

2014. aug. 22. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!