Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Előre hozott infó érettségi?

Előre hozott infó érettségi?

Figyelt kérdés
Most megyek 11be és a tanév végén előre hozott infó érettségit szeretnék tenni, de nekünk már van egy olyan szabály hogy érettségiig 50 órának meg kell lennie különben nem érettségizhetünk le. Az előrehozotthoz is meg kell lennie az 50 órának? Idén nyáron sajnos egészségügyi okok miatt nem tudtam megcsinálni és most eléggé beparáztam.
2014. aug. 23. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak egy tárgyból teszel érettségit, akkor még összeszedheted az 50 órát. Ez csak azt jelenti, hogy azt a jegyet kapod az érettségi bizonyítványba, amit előrehozva szereztél. Vagy nem így gondolod? Azt írtad, infó érettségi, én ezt egy tantárgynak tudom.
2014. aug. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de csak abból szeretnék előrehozottat tenni

de viszont nem tudtam hogy addigra is meg kell legyen az 50 órának vagy nem szükséges

2014. aug. 23. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy tehetsz érettségi vizsgát, hanem hogy nem kaphatsz érettségi bizonyítványt. Tehát előrehozottat tehetsz.
2014. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséget.
2014. aug. 23. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincsen előrehozott érettségi valamilyen tantárgyakból, nézz utána melyek azok, azt hiszem ez évtől már hatályos.
2014. aug. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi ötös, informatikából van.
2014. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!