Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek le lehet érettségi...

Szerintetek le lehet érettségizni, ha utolsó évben magántanuló valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most leszek végzős, és szeretnék magántanuló lenni, mert egyrészt itthon, egyedül sokkal jobban tudok tanulni, másrészt gyűlölöm a sulimat, mert akármit csinálok, senki nem kedvel, mindenki hülyének, különcnek és furcsának tart. Szeretnék jól érettségizni és úgy gondolom, nekem ez magántanulóként jobban menne.

Kérlek, ne próbáljatok meggyőzni, hogy ne legyek magántanuló, mert már egy éve gondolkodom rajta, és tényleg ez a legjobb! Sulit nem akarok már egy évre váltani, de a mostani sem jó.

Előre is köszi a válaszokat!


2014. aug. 24. 08:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt akartam írni: "és tényleg ez a legjobb megoldás."
2014. aug. 24. 08:29
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, azt még elfelejtettem leírni, hogy nem szeretnék egyetemre menni, hanem kinéztem egy OKJ-s képzést, ami nagyon nekem való, és azt szeretném utána tanulni.
2014. aug. 24. 08:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem látom semmit okát, miért ne lehetne, és ha jól látom, Te sem írtál semmi okot.
2014. aug. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Arra vagyok igazából kíváncsi, hogy meg lehet-e csinálni? Nem akarok emeltezni semmiből, a választott nyelvem angol lenne (nem lesz vele gondom, szerintem már most le tudnám tenni), a választott tárgyam meg infó lenne, de apukám informatikus, szóval azzal sem lenne probléma. Csak érdekel, hogy mennyire nehéz így érettségizni.
2014. aug. 24. 08:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont arra válaszoltam, amire kíváncsi voltál. Ha nem fontos az eredmény, akkor végképp nem vészes.
2014. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. aug. 24. 09:07
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Én le tudtam. Egyedül matekból járt hozzám tanár, a többi tantárgyból egyedül készültem fel. Januárban és áprilisban voltak a vizsgáim, nagyjából 3-5 nap alatt tudtam le őket. Van amiből szóbeli, van amiből meg írásbeli nem volt. A januári vizsgáimra úgy igazán decemberben kezdtem el tanulni, de az utolsó napokban tanultam a legtöbbet, az áprilisiakra pedig márciusban kezdtem el. Nem azt mondom, hogy előtte ki se nyitottam a könyveket, mert azért jegyzeteltem a könyvből, csak nem tanultam meg akkor még az anyagot. Jobb jegyeim lettek, mint a többieknek, akik bejártak, és magamhoz képest is jobban teljesítettem így. De ez mindenkinél változó, a tanáraim szerint nagyon kevesen vállalnák, hogy egyedül tanuljanak, és kevesen is képesek rá. Egyébként ha csak azért akarsz magántanuló lenni, mert te így jobban tudnál tanulni, akkor az szerintem nem lesz elég, nekem az edzőm, szüleim stb. mind írtak indoklást, hogy miért lenne fontos, hogy magántanuló lehessek.
2014. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!