Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sehol sem találom a TAJ...

Sehol sem találom a TAJ kártyám és két nap múlva beiratkozás, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Biztos voltam benne, hogy mindenem megvan és Kedden már csak összekapok minden és elmegyek beiratkozni,d e most csekkolom a cuccaim és sehol sem találom a TAJ kártyámat, amit viszont vinni kell a beiratkozásra. Gondoltam, hogy lesz valami probléma, miért is sikerülne egyszer az életben valami zökkenőmentesen, teljesen bepánikoltam, mit csináljak?


Ha anélkül nem engednek beiratkozni akkor alaposan megjártam... :( :S



#egyetem #TAJ kártya #beiraktkozás
2014. aug. 24. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az iskolától megkérdezed, akkor valószínű megbízhatóbb választ kapsz, mint itt. Meg mondjuk lehet, itt is többen tudnának segíteni, ha leírtad volna, melyik iskoláról, milyen szakról van szó pontosan.
2014. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A háziorvosod tudja a számát, kérdezd meg, aztán mondd be, ha így lehetséges.
2014. aug. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A száma eddig is megvolt csak ugye le kell fénymásolnom mindkét oldalát is.


Időközben egyébként megtaláltam, nemrég váltottunk albérletet és költözéskor elkerült a megszokott helyéről, de már megkerült.


Minden esetre köszönöm a válaszokat!

2014. aug. 24. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
besétálsz az OEP-hez és adnak.
2014. aug. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Addig tudsz csináltatni újat
2016. aug. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!