Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diszkalkuliás papírt elfogadna...

Diszkalkuliás papírt elfogadnak pótvizsga után?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet,hogy 2napom van pótvizsgáig amire kötelező lenne elmenjek,de közben voltam még nyár elején diszkalkuliás vizsgálaton,aminek viszon még mindig nem jött meg az eredménye,ezért ha esetleg sikerül és megkapom a felmentést de mondjuk 29.én,akkor azt úgy számolják hogy nem kellett volna pótvizsgára menjek vagy akkor már mindegy?? előre köszönöm a hasznos válaszokat

2014. aug. 26. 11:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Akkor már mindegy, utólag nem lehet amögé a papír mögé bújni.
2014. aug. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Andizsuzsi ***** válasza:
32%
Pótvizsgára akkor is kell menned, ha diszkalkuliás vagy, mert amikor megbuktál, még nem voltál az (papíron). Ha addig megjön a papírod, akkor abban benne lesz, hogy milyen könnyítéseket kell alkalmazni. Felmenteni a tárgy tanulása alól nem fognak, ha olyan súlyos lenne a helyzet, már rég lenne papírod.
2014. aug. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Visszamenőleg nem érvényes. Mikorra ígérték a szakvéleményt, nem kéne annak két hónapig tartania! Ha holnapig még előkerítitek, akkor talán engedékenyek leszek a javító vizsgán.
2014. aug. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő,épp ezaz,énis eben bízok,jóban vagyok az igazgatósággal,cask egszerűen ezzel a papírral nemtudok mit kezdeni,holnap valószínű bemegyek az irodába és rákérdezek,de viszont ha mondjuk pótvizsgák lejárta után kapom meg a papírt és írun egy fellebbező levelet hogy sokáig tartott az eljárás,akkor van esély hogy átengednek a következő évfolyamba?
2014. aug. 26. 15:13
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Elvileg a felmentés attól a ponttól érvényes, amikor kiadták. Ha ez a javító vizsga után érkezik, akkor nincs kihatása a vizsgajegyre, azt utólag nem lehet megváltoztatni. Reménykedj, hogy a józan ész és a humánum győz és nem fognak megvágni.
2014. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
megkaptam a papírt ami mától érvényes és csak holnap lesz a pótvizsga :) szóval még a vizsga előtt beadom az igazgatóságnak
2014. aug. 27. 15:46
 7/13 Andizsuzsi ***** válasza:
32%
És az van a papírodon, hogy nem kell matekot tanulnod?
2014. aug. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Nincs olyan igénye (amellett, hogy lehetősége se), hogy ne kelljen matekot tanulnia. Mindössze annyi, hogy ne osztályozzák, és főleg ne kelljen érettségiznie.
2014. aug. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Andizsuzsi ***** válasza:
16%

"ezért ha esetleg sikerül és megkapom a felmentést"


Ezt értelmeztem én úgy, hogy a tanulás alól vár felmentést, lehet, hogy tévesen. Bár bár ez nem tartozik rám, de ha valakinek ilyen súlyos diszkalkuliája van, hogy a teljes értékelés alól felmentik, akkor eddig hogy teljesített? És miért nem küldte senki vizsgálatra?

2014. aug. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Andizsuzsi ***** válasza:
32%

Nem kekeckedek, komolyan érdekel. A súlyos diszkalkulia legkésőbb a tízes-átlépés tanulásakor ki kell, hogy ugorjon.

Hol voltak eddig pl. a pedagógusok?

2014. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!