Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elektromos hegedűn játszani...

Elektromos hegedűn játszani sima hegedűtanár is megtaníthat játszani? Imser valaki személyesen olyat aki biztosan? (Pest megye, vagy környéke)

Figyelt kérdés
(Nem igazán van zenetanulásra, vagy hangszerekre igazán jó topik - vagy csak én nem találtam.)

2014. aug. 27. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tudsz játszani a klasszikuson, tudsz játszani az elektromoson is. De elektromost csak akkor éri meg venni, ha van erősítőd, és tudod hangosítani. Egyébként fölösleges por-, és helyfogó. Én is ezért nem vettem, mert erősítőm sincs.
2014. aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megoldható, azon ne múljon. Viszont az elektromos hegedű hangja nekem valamiért jobban tetszik, praktikusabbnak is gondolom az egészet, de azért két hegedűt meg ugye nem szeretnék. xD Köcönöm~
2014. aug. 30. 01:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Mért gondolod praktikusabbnak?
2014. aug. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, én hegedűtanár vagyok! Nem látom reménytelennek a dolgot, bár az elektromosnál hangosítás nélküli állapotban nagyon kis vékonyka hangja van. De ha ez nem zavar és hajlandó vagy így megtanulni az alapokat, akkor lehet.
2015. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aww, köszönöm a választ. :)
2015. jan. 11. 03:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!