Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákelnököt milyen gyakran...

Diákelnököt milyen gyakran választanak a sulikba? Vagy hány évente? Ez hogy működik? Mert idén tervezem, hogy jelöltetem magam! Ötletek, hogy miket lehetne?

Figyelt kérdés

Sokat jelentene számomra!

Már régóta vágyomrá!

Sok mindent újra bevezetnék,

többek között a suli bulit, meghalgatnám a diákok panaszait, kedvükre járnék, segítenék nekik bármiben!

Sajnos az eddigi diákelnökök mindig csak igergettek, de sose tartották be, és ezzel együtt sok mindent eltöröltek!

Én viszont életet adnék újra az iskolának, mert mindig csak unalom van, és itt sosincs semmi érdekes!



2014. aug. 29. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Sulija válogatja.Nálunk évente van,általában október elején.Ilyenkor az összes 11.évfolyamos osztály kitalál egy témát és aszerint csinálnak műsort,olyan ruhákba öltöznek és indítanak osztályonként 1 diákelnökjelöltet,akikre lehet szavazni a nap végén.Az osztály közösen dönti el hogy kit indít(nálunk).
2014. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mi nalunk szeptember elejen szokott lenni!

Aki akar indulhat, ki kell alni a tanarok, es a diakok ele, es mondani kell egy beszedet.!

Utana mindenki arra szavaz aki neki szimpatikus, es ugy lesz meg az uj diak elnok!:)

Iden mindenfelekeppen en szeretnek lenni, es a szerencsem, hogy 2-3embernel tobb jelentkezo nincs, es mivel ez az en teruletem elnyerem a szavazatukat!:D

2014. aug. 29. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!