Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kicsi korom óta állatorvos...

Kicsi korom óta állatorvos szeretnék lenni! Ez minden álmom! Az a problémám, hogy nem tudom mit jelöljek meg másik szakként, ha oda nem vesznek fel?

Figyelt kérdés

Valaki tudna tanácsokat adni. Mi lehet ehhez hasonló, ami érdekelhet?

Szívesen fogadok bármilyen ötletet és előre is köszönöm!


2010. jan. 17. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Állattenyésztőmérnök, és ugyanott van a Szent Istvánon, tőlünk akiket állatorvosira nem vettek fel, oda mentek.
2010. jan. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
talán még a zoológus
2010. jan. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kiskorod óta ez az álmod, és feladnád, ha elsőre nem vesznek fel?

Nekem az az álmom, hogy fogorvos legyek, igaz csak 2 éve. Viszont én nem adom be több helyre, ha most nem sikerül, majd felvesznek jövőre. Vagy azután. Vagy azután..


Szerintem ha igazán állatorvos szeretnél lenni, akkor felesleges beadnod más helyre, úgysem fogod jól érezni magad, és rájönnél, hogy újrapróbálod az állatorvosit.

Viszont ha már máshol megcsináltál 1-2 félévet, akkor már el is fogyott 1-2 támogatott féléved...

2010. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
biológus?
2010. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!