Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi kollégiumban, létezik...

Egyetemi kollégiumban, létezik olyan, hogy valaki kiközösítenek mert pl:. Nem iszik, nem bulizik?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok bulizós, nem szeretek inni, az nem az én világom.


19F


2014. aug. 31. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
19 évesen lehetne annyi eszed, hogy tudja, az már nem óvoda. Ha nem szeretsz bulizni és piálni, keresel magadnak olyan társaságot, akik szintén nem ilyen partyarcok és kész.
2014. aug. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Akik ilyen idősen ennyi ésszel rendelkeznek azokkal ne is akarj barátkozni, ergo nem lesz miért kiközösítsenek.
2014. aug. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a szobatársaid nagy piásak, akkor ebből lehet probléma, de általában csak elsőben. Akkor még a gólyák java igen túlbuzgó, edzik a májukat. Aztán majd szépen lassan megnyugodnak, avagy rájönnek, hogy az egyetemet ilyen életvitel mellett nem lehet normálisan megcsinálni. Gyakorlatilag 1-2 hónap alatt vissza szoktak venni a piások, ha nem, akkor pedig találni fogsz következő évre magadhoz való szobatársakat, nem kell ezen aggódni.
2014. szept. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!