Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Germanisztikán kb. az órák...

Germanisztikán kb. az órák hány százaléka zajlik németül? Mennyire érthetőek, mert egy kicsit elszoktam a némettől és attól félek, hogy abszolút nem fogok érteni semmit. /ELTE/

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az anglisztikán vannak anyanyelvű tanárok is, minden angolul van,a filozófiát és még egy nyelvészeti előadást kivéve. Gondolom germanisztikán is ez lesz csak németül. Valaki azt mondta, hogy ez kezdetben nehéz lehet annak aki nem kéttannyelvűből jött, de meg lehet szokni. Van még egy heted, addig nézz németül filmeket, ppróbálj meg felkészülni rá.
2014. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kössz a tippeket
2014. szept. 1. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ea-k németül mennek meg a szemináriumok is
2016. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tanár szakos vagy?
2016. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem, alapszakos német szakirányon. Mióta kiírtam a kérdést már tudom és tapasztaltam hogy zajlanak az órák....stb :)

Ez az utolsó évem, remélem sikerül befejeznem :D

2016. nov. 28. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!