Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak gyorsan?...

Hogyan tanuljak gyorsan? (lent több)

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne gyorsan megtanulni az adott napra kiadott HF-t? (Most leszek 8.os :D) Esetleg valakinek valami bevált megoldás? Gyorsan, de azért tanuljam meg amit feladnak.

2014. aug. 31. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy lehetne erre így általánosságban válaszolni. Tantárgytól is függ, meg tőled is, mi működik.
2014. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Hazaérek, megebédelek, utána egy pohár teával elvonulok a szobámba. Aztán megnézem miből kell tanulnom, és a legkönnyebbel kezdem. Másodszor, mielőtt nekiállok a tanulásnak, a lehető legkényelmesebben elhelyezkedek. Megkérek mindenkit, hogy most 1 órára próbáljon csendben maradni, ne zörögjön, ne piszkáljon. Ha csak úgy nekiesel, hiába próbálod megtanulni. Nekem kicsit könnyebb, mert szinte a legnehezebb tantárgyak a kedvenceim (matek, fizika, kémia), ezért mivel érdekel is amiről tanulok, így hamarabb kész vagyok. Persze van, amikor 2 és fél óráig rágódok 1 oldalon, mert annyira nem érdekel. Ilyenkor kicsi szünetet tartok, gépezek 1 órát, majd megint nekiállok tanulni. :D
2014. szept. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. szept. 2. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!