Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon ki vagyok borulva hogy...

Nagyon ki vagyok borulva hogy nem vettek fel az egyetemre, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindenki kiìrja a facebookra,mondja blabla hogy milyen a gólyatábor a tárgyfelvétel stb Én meg az egészből kimaradok,mindenkinek lesz 25évesen már diplomája csak nekem nem most mihez kezdjek ? 19/L
2014. szept. 2. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
mihez kezdj? menj el dolgozni, csináld meg az érettségit jobban újra, és felvételizz megint
2014. szept. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Keress vmi tanfolyamot, végezd el, addig is edzésben tartod az agyad. Esetleg csinálj nyelvvizsgát, vagy érettségizz újra vmelyik tantárgyból, így februárban újra felvételizhetsz, és több pontot is szedhetsz össze.

Elsőre nekem sem jött össze. Elvégeztem egy 1 éves OKJ-t, megcsináltam a középfokú angol nyelvvizsgát, és szintemelő érettségit tettem matekból. Másodjára már felvettek :)

2014. szept. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jovore ujra probalkozhatsz.
2014. szept. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze mar nyár kozepe ota gyakorlok az erettsegire meg dolgozok is de félek hogy megint nem sikerul és hogy buta vagyok..
2014. szept. 2. 14:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Hova jelentkeztél és hány pontod lett?
2014. szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pszichologiara és 355 jol elb.sxtam az egeszet... Hat Igen utolso pillanatban dontottem ez mellet mert én hulye hagytam hogy lebeszeljenek a nyelvvizsgat is buktam ezert lett ilyen gyatra egy kozep egy emelt, magyar 90% biosz emelt 55%
2014. szept. 2. 15:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Mihez kezdj? Én elve úgy hogy sose buktam semmiből 20 azaz húsz évesen érettségizek/lehetek egyetemista. Elég sokan vagyunk így főleg az ötéves képzés miatt. Nyugi nem késtél el semmiben :)
2014. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!