Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem vettek fel egyetemre, nem...

Tiiimiii kérdése:

Nem vettek fel egyetemre, nem akarok ennyire elszomordni, de nagyon bánt, hogy lépjek tovább rajta, tudom h nem a világ vége, de mit tegyek azért hoyg újrta belevágjak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 29. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen karriert képzeltél el?
2014. aug. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
orvosi
2014. aug. 29. 23:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Esetleg lehetett volna egy B terv. Bár még lehet. OKJ? Vagy jövőre? Én ezért jelöltem meg több szakot és felvettek bár csak 2 évesre. :D Esetleg jövőre? Vagy ha belefér akkor pótfelvételi? De szerintem arról már lekéstél és az am. is fizetős lenne.
2014. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Orvosi? Akkor OKJ kilőve. :D
2014. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
El kell menni egy jó tanárhoz, akinek van tapasztalata és gyakorlata orvosi egyetemre való felkészítést illetően.
2014. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem a tanulmányi részével van bajom, hanem h lelkileg nem tudok tovább lendülni, egyszerűen blokkolva van az agyam
2014. aug. 29. 23:35
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

"Nem a tanulmányi részével van bajom"


- Akkor miért nem vettek fel?

2014. aug. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Motiváció keresés, tudatosítani, hogy a jelenlegi helyzeteddel csak az időt fecsérled. Tudatosítsd a céljaid és fókuszálj azokra.

Például nézz meg egy két motivációs videót:

https://www.youtube.com/watch?v=O9mvAWFeh0w

Olvass motivációs cikket és ezekhez hasonlók, gondold végig mit szoktak motiválni és próbáld feldobni azon tevékenységekkel a hangulatod, ez segíthet kibillenni.

2014. aug. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem vettek fel 2 éve, hát bennem is egy világ dőlt össze akkor. :) Aztán beiratkoztam egy okj-ra (akkor még voltak 1 évesek, de már a legtöbb 2 éves), leginkább azért, hogy legyen hallgatói jogviszonyom továbbra is, meg még se lustuljon el az agyam nagyon. Mellette nyelvet tanultam. Dolgozni nem dolgoztam, de így utólag az sem ártott volna. Majdnem az összes okj-s csoporttársam ugyanígy volt, hogy csak azért vágtak bele, mert nem vették fel őket. Szinte mindegyik nyelvvizsgát csinált, érettségi eredményein javított, emelt érettségit tett. Amúgy eléggé meg is szerettem utána, és nem is bántam, hogy nem vettek fel legelőször, ennek így kellett lennie. :) Szóval számtalan lehetőséged van, fogd fel úgy ezt az egy évet, hogy csomó kis pluszt csinálhatsz, amire később nem lesz lehetőséged, időd. Pl ilyen még a jogsi megszerzése. De szerintem a legjobban azzal járnál, ha mindenképp dolgoznál valamit és kicsit gyűjtögetnél, mert egy orvosi azért nem lesz olcsó.
2014. aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó két válaszadónak köszönöm a hasznos válaszokat, a tanulmányi részt meg úgy értem hogy meg van a kidolgozott terv arra hogy mivel üssem el az időt, vannak terveim, felvenni azért nem vettek fel mert nem vagyok elég jó, egyenlőre, és igen szarul érintett , de nem akarom feladni az álmaim, csak mélyponton vagyok és ebből akarok kiugrani.
2014. aug. 30. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!