Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemről kiiratkozás?

Egyetemről kiiratkozás?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy évet kijártam egy államilag támogatott egyetemi szakon, de pótfelvételin jelentkeztem egy másik egyetemre. Felvettek, rákövetkező napon el is mentem a régi iskolámba, vittem a kinyomtatott, kitöltött kérelmet. Elvették a diákigazolványommal együtt és mondták, hogy ezt a kérelmet még ki kell töltenem a neptunban is. Otthon mikor ki akartam a neptunban is tölteni, ilyen nevű kérelem nem volt, csak olyan hogy "eljárás egyéb tanulmányi ügyekben" ugyhogy ezt töltöttem ki (ha nem jó majd visszadobják gondoltam). Nem történt már több mint egy hete semmi, a kérvényem feldolgozás alatt, kapom a rendszerüzeneteket is.... Mikorra várható előrelépes?? Ugye vissza kell majd fizetnem a két félévet, és az új egyetemen is le kéne adnom hogy hány állami félévet használtam fel.... Az még fontos, hogy a régi egyetemen nem jelentkeztem be erre a félévre és tárgyakat sem vettem fel! Most ilyenkor mi van?

2014. szept. 7. 20:54
 1/1 Classical ***** válasza:
Miért nem írsz egy e-mailt a régi egyetem TO-jának, amiben érdeklődsz, hogy mi a helyzet a törlési kérelmeddel?
2014. szept. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!