Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így mehetek nyári diákmunkára?

Így mehetek nyári diákmunkára?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy OKJ-s képzést, de ki szeretnék iratkozni még év vége előtt, és egy másik iskolába iratkozok be. (Az is OKJ.)

A pontos kérdés az, hogy ilyenkor a kiiratkozásom után elmehetek-e diákmunkára nyáron, úgy, hogy a másik helyen már beiratkoztam, vagy sem?


Elég zavaros a kérdés, ha valami nem világos, szóljatok, kérlek!



2014. máj. 5. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel kiiratkozol, így nem lesz semmilyen jogviszony igazolásod arról, hoyg te diák vagy. Minimális logika. Ha nem jársz iskolába, nem vagy beiratkozva, akkor nem vagy diák.
2014. máj. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

ha kiiratkozol elveszik a diákod = nem leszel az.

Beiratkozáskor pedig szerintem még nem vagy diák, szerintem szeptemberben lehet kérni ideiglenes diákot, és október vége körül/után kapsz igazit.

=szerintem nem


+beiratkozás augusztusban van, tehát nagyon nem.

2014. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ahova jelentkeztem, május végén van, azért kérdeztem, de nagyon szépen köszönöm. (:
2014. máj. 17. 05:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!