Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehéz az elsösegély vizsga?

Nehéz az elsösegély vizsga?

Figyelt kérdés

Sok embertöl hallottam, hogy még végig se mondták a tételt, már meg volt írva a papír, hogy sikeres a vizsga.

A kötelezö dolgokon kívül a tételeket mennyire veszik komolyan? Tényleg ilyen könnyü?


2014. szept. 8. 15:27
 1/4 anonim válasza:
Semmi sem könnyű, de ne streszeld túl. Tanulj és akkor tényleg könnyű lesz.
2014. szept. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vizsgaszabályzat szerint vizsgáztatnak. Sok múlik magán a vizsgabiztoson, mint mindenhol máshol. Ha bukást jelentő hibát követ el valaki, azt természetesen megbuktatják. Minden hiba az, ami a valós helyzetben a beteg állapotát rontaná, vagy a halálát okozna.
2014. okt. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vizsgabiztos- és vizsgahelyfüggő. Mikor én vizsgáztam, a srác mellettem, nemhogy nem tudta, hogy mit kell csinálni azzal, akinek koponyaalapi törése van, másodszorra találta el, hogy a koponya, mint olyan, az hol található, az újraélesztést nem tudta, a stabil oldalfekvésről csak derengett neki valami... Alig akartam elhinni, hogy képes így eljönni vizsgára. És addig kérdezgették, hogy tudtak olyat kérdezni, amit tudott, és átment. Mindeközben van olyan ismerősöm is, aki elment vizsgázni, és a 30 főből csak 12-t engedtek át...

Törekedj arra, hogy bukást érő hibát ne véts, mert az már fél siker.

2015. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már sikerült , de koszi :) nem volt vészes
2015. jan. 9. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!