Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » NKE-RTK Katasztrófavédelem...

NKE-RTK Katasztrófavédelem szakirányon nemzetbiztonsági alkalmasságit, vagy átvilágítást csinálnak jelentkezéskor? SÜRGŐS AKI TUD ÍRJON!

Figyelt kérdés
Az probléma, ha esetleg az egyik családtagomnak volt régebben rendőrségi ügye? Vagy inkább csak bűnügyi és rendészet igazgatási szakoknál foglalkoznak ilyennel, vagy már sz.rnak az egészre?

2014. szept. 10. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
ugyanúgy megcsinálják itt is, de ez nem nemzetbiztonsági ellenőrzés
2014. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A felvi írja az egyetemnél, hogy nemzetbiztonsági ellenőrzés stb... Igaz HHk-nál olvastam. Ez amúgy egész pontosan mit jelent? Ha az egyik családtagomnak volt régebben rendőrségi ügy, ami az adatbázisban esetleg szerepel, akkor ugrott a jelentkezés, még ha az alkalmassági sikerült is?
2014. szept. 13. 08:29
 3/3 anonim ***** válasza:

félreérted a Nemzetbiztonsági átvilágitást.


Ez azt jelenti hogy bármikor belenézhetnek az életedbe gépedbe, utána nézhetnek hogy mit csináltál, hol voltál, mit intéztél stbstbstb.

DE ezt csak akkor teszik meg ha valami gyanúsat vesznek észre. PL: 1-2 ügynél nem tudsz pontosan elszámolni a pénzel, és érdekes dolgokat teszel hozzá a vásárlási részhez. (most csak mondtam egy baromságot de sok hasonló eset lehetséges)


Tehát nem kell félni. Legalábbis a HHK-n a Katonai szakokon igy van. A katasztrófavédelem korábban a Zrinyin volt tehát szerintem ott is ez áll fenn.


A Rendőrtisztjelölteknél nem tudom pontosan hogy van.

2014. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!