Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon nehéz a kecskeméti Bolyai?

Nagyon nehéz a kecskeméti Bolyai?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy hova menjek gimibe. A felvételitől nem félek, csak a gimis óráktól. Nehezek az órák? Sok a követelmény?

2014. szept. 11. 16:19
 1/7 anonim válasza:
Nem odajartam de igen es igen
2014. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én oda járok. Melyik szakra mennél. Én matekos vagyok. Heti hat matekunk van. Általánosba 5-ös voltam ott is emelten. Itt is 5-ös voltam év végén, de itt már nem ment úgy, hogy órán ott voltál, hanem tanulni, gyakorlni is kelett mellé. És éppen meglett az ötös. Kb. havonta egy spirál négyzetrácsos füzet elfogy, a dogákra matekból mindig több idő kell mint 45 perc. Igazából a matek a legnehezebb a többi tárgy olyan mint általánosba volt. Talán nem 1-órát hanem másfelet kell tanulnom. :D Kérdezz még bátran!
2014. okt. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod.

Én is matekra szeretnék menni. 5-ös vagyok matekból és jól is megy meg szeretem. A tanárok jól tanítanak? Nem tudod, hogy ki lesz jövőre a matekosok ofője? Össze vagytok vonva egy másik tagozatú osztállyal? Ha még eszembe jut valami kérdezek. :) Előre is köszi a további válaszaid.

2014. okt. 7. 17:51
 4/7 anonim válasza:
Igazából a tanárok jól tanítanak (egy-két kivétel azért akad) szerintem jófejek is. Nem tudom higy milyen szakok lesznek ebben az évben, mikor én mentem akkor matek vagy info volt az ilyen természettudományos rész. Tavalyi felvételiél már volt fizika-info is azt hiszem. Szóval most nem tudom milyenek lesznek most, lehet maradnak ugyanazok. A matekosok az infosokkal vannak együtt, én is így vagyok. Arra számíts hogy szinta csak fiúk lesznek az osztályban :D. Hogy ki lesz a ofő azt nem tudom. De gyere el nyílt napra, ott elmondják milyen szakok vannak pontosan, meg az egyéb kérdésekre is válaszolnak.
2014. okt. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. :) A ti osztályotokban hány lány van? (csak mert én is lány vagyok)
2014. okt. 9. 19:12
 6/7 anonim válasza:
6
2014. okt. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a dogákban nagyon nehezek a feladatok? ezt úgy értem, hogy ilyen versenyfeladatok vagy csak olyan szokásosak?
2015. jan. 12. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!