Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan éljem túl a sulit?

Hogyan éljem túl a sulit?

Figyelt kérdés

Valahogy nem tudok hozzászokni. Még oké hogy lecke, tanulás, de eléggé sajnálom hogy egy csomó szabadidőmet elveszi, és máris retteghetek a dogáktól meg a feleléstől. Meg reggel korán kell kelni, hideg van, és messze a buszmegálló, semmi kedvem felkelni.

Az új magyartanár borzalmas, a fizika meg a földrajz tanár állandóan ordít, ha nincs zaj akkor is, és egyszerűen megőrülök az órákon, legszívesebben kirohannék a teremből. Föl-alá kell rohangálnunk az emeleteken a tömegben, minden teli van emberekkel, de még a mosdó is :| Lehet ez másnak normális és könnyen megy de nekem már most sok. Utálom a tömeget is és a hangos zajokat is, erre minden nap abban a tudatban kell felkelnem hogy kb délután kettőig ez vár rám.

Még azt se mondhatom hogy ott vannak a barátaim és szívesen megyek hogy találkozzak velük de egyetlen barátom van ő is csak úgy idézőjelesen.


Mit tudtok javasolni? Ha bármi ötletet mondtok esetleg valami motivációra az is segíthet.


2014. szept. 11. 16:59
 1/5 anonim válasza:
0%

Szívj el egy szál cigit vagy nyakalj be egy felest.

Túlgörcsölöd.

2014. szept. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem szeretnék se cigizni se inni.
2014. szept. 11. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Van még Frontin,Xanax,de ezektől lehet inkább elalszol a padba.Vagy szívjál valamit amitől hallucinálsz és mindjárt vidámabban telik a napod.
2014. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
....
2014. szept. 11. 19:59
 5/5 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok mint te ,nem tudtam még teljesen visszarázódni a suliba.


A tanulást fogd fel úgy , hogy ha most tanulsz,kapsz egy jó bizonyítványt és lesz egy jó àllásod.

A tanulást próbáld úgy beosztani,hogy hétvégére màr ne maradjon íràsbeli így lesz szabadidőd .


Szerezz barátokat! Menj oda az osztályba egy szimpi tàrsasàghoz és kezdjetek beszélgetni!Ha nem jut eszedbe semmi , válassz sablontémàt. Pl. Mi volt a hf. Xy miért nem jött suliba stb. Így kialakul köztetek egy beszélgetés és jóba lesztek.


Tűzz ki magad elé célokat! Így lesz okod a felkelésre.


Remélem,hogy tudtam segíteni :)

2014. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!