Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SEGÍTSÉG! Hogy éljem túl a...

SEGÍTSÉG! Hogy éljem túl a sulit? És a koleszt? Mit tegyek, h ez az év vidáman teljen?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és kollégista. Egy elég szigorú iskolába járok, a kolesz is ilyen. Bár ez még nem is lenne baj. A tavalyi szobatársaimmal elég rondán összevesztem. Azt ne kérdezzétek, h miért. Én már 2-3-szor rákérdeztem, de csak egy olyan gyerekes választ kaptam, h "A srácok közelében mindig olyan más vagy"

És félek, h megint velük kerülök egy szobába. Van1-2 lány akikkel szívesen lennék, de sajna a beosztásba nem szólhatunk bele.

Igazából ez a legnagyobb gondom. Hiszen, h érezzem jól magam a suliban, ha utálom azért, mert kínéznek onnan, ahol tulajdonképpen lakom.

Jaj szorítsatok, h azokkal kerüljek egy szobába, akik jófejek:)


2009. aug. 27. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos mindenhol vannak olyanok, akikkel nem szivesen van együtt az ember. Tanulj meg jó pofát vágni hozzá, és alkalmazkodni. Az idődet az éjszakán kivül pedig nem muszáj a szobatársaiddal tölteni. De azért ha egy szobába kerültök, próbáld meg megismerni a jó oldalukat is, és alkalmazkodni. Sok szerencsét! És jó tanulást!
2009. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom. Tavaly is próbáltam kevesebbet lenni a szobába.

A jó oldalukat. Hiszen hátba támadják az embert. Még egymást is kibeszélik...

2009. aug. 27. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

ez milyen dolog már hogy nem szólhattok bele hogy kivel szeretnétek 1 szobába lenni??

azta.. ez nekem nagyon furcsa

mi személy szerint kiválaszthattuk és hogyha problémák voltak a szobatársakkal akkor el lehetett menni másik szobába.

de sztem más szobatársaid lesznek minden évbe cserélgetik őket nyugi :)

2009. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ebben a suliban nem.

Jaj bárcsak beraknának az elsősök közé...

Vagy bárhova.Tényleg ahogy így végig gondolom bármelyik szobába szívesen mennék, csak oda nem...

2009. aug. 27. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudod megbeszélni velük a problémát mégis? Csak mert ha megint velük kell együtt laknod, akkor kellemetlen éved lesz, ugyhogy inkább meg kéne beszélnetek a dolgokat!


Amúgy hülyeségnek tartom, hogy a kollégium osztja be, hogy ki- kivel lakik..


Tudom, sokat nem segítettem, de hát más megoldás nincs! :-)

16F

2009. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!