Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kifogás? Meg kellett volna...

Kifogás? Meg kellett volna mára tanulnom a magyar himnuszt, persze nem tanultam. :D Mondjatok valami kifogást, amit bemondhatnék a tanárnőnek, hogy mér nem tanultam meg. Mit hazudhatnék? :D

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 09:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Hogy lusta voltál mert a tv vagy bármi amit csináltál fontosabb volt.
2010. jan. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Szépen süsd le a fejed, és szánakozva mond, hogy sajnálod, de elfelejtetted...de ígéred, hogy bepótolod x időpontra.
2010. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
58%
elég elszomorító,hogy nem vagy képes a Himnuszt megtanulni
2010. jan. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
Ne próbálkozz hazugsággal, inkább ígérd meg, hogy holnapra pótolod.
2010. jan. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
63%
Én ezen nem röhögnék! A Himnuszt tudni kell! Ennyi igazán lehetne benned!
2010. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
28%
Mert attól lesz csak valaki jó ember, ha tudja a Himnuszt, lol. Meg sok helyen fog segíteni, ha tudod a Himnuszt, lol. Meg rengeteg helyen kérni is fogják, lol. Én tudom a Himnuszt és mégsem vagyok előrébb, olyan sz ar az életem, hogy azt sem tudom, mit csináljak...
2010. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt, h te idegenszívű vagy! :-)))
2010. jan. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy? Emlékszek, nekem ezt ált suliban meg középsuliban is meg kellett tanulnom egyszer, de hát emlékeztem rá. Ne mond már h nem tudod a Himnuszt! Tanuld meg szünetben, nem vmi nehéz.
2010. jan. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
én 27 éves vagyok, de elejétől a végéig el tudom mondani a himnuszt és a szózatot is.... ettől nem vagyok se több, se kevesebb, de szégyelleném, ha nem így lenne... be se mentél suliba? vagy hogyhogy 3/4 10-kor jut eszedbe? ne hazudjál, tanuld meg... mi más dolgod van?
2010. jan. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
72%
nem azért kell megtanulni a Himnuszt, hogy hasznodra váljon, szégyen ha vki ezt nem képes megtanulni.pf.ha igy gondolkodsz, tényleg szánalmas életed lehet.
2010. jan. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!