Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik főiskolán/egyetemen...

Akik főiskolán/egyetemen koleszosok! Milyen koleszosnak lenni, milyen az élet ott?

Figyelt kérdés
Bármilyen szempontból. Milyen volt az első napotok ott, milyenek az emberek, milyenek a mindennapok, milyenek a lányok/fiúk, bulik, stb.
2014. szept. 13. 13:12
 1/3 anonim válasza:
Így nem lesz sok esélyed az egyetemen ha már nem tudod jó kategóriába kiírni a kérdésed.
2014. szept. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vannak jó csajok, helyes srácok, esténként buli, összejövetelek, meg tanulás
2014. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első éjszaka borzasztó volt. A szoba lepukkant, aznap egyedül költöztem be, én voltam az első. 2 napig nem volt szobatársam, totál depi volt. (Elsős msc-s vagyok új egyetemen, az alapképzést nem itt végeztem)

Nem ismertem szinte senkit, így nem volt valami jó. Később jöttek a szobatársak, ismerkedtünk, jöttek az első bulik és kicsit oldódtunk, a szobát is kicsinosítottuk a lehetőségekhez képest, így már tűrhető. Mostmár nem menekültem haza hétvégére, szimplán csak jöttem.

Ami nekem fura az eddigi kolis tapasztalataimhoz képest, hogy itt alig találkoznak az emberek. Hatalmas kollégiumban lakok, még a szintemen lakókat sem ismerem. Nincs közösségi helység és saját fürdőnk is van, így igazán nem futunk össze sehol a többiekkel, csak a bulikban.

A bulik szempontjából viszont nagyon jó hely, kár hogy év közben erre lesz kevésbé szükség. :D Így az első hetekben még jól jön, de utána úgy is neki kell állni tanulni, vége az átpartizott éjszakáknak. :)


Egyébként ahol ezelőtt laktam, azt imádtam, remélem itt is csak a kezdet a döcögős.

2014. szept. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!