Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ronda vagyok es fogalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ronda vagyok es fogalmam sincs hogy fogok ilyen fejjel elni eletem vegeig. Miert? Lesz valaha parkapcsolatom? 15L

Figyelt kérdés

Nem valami hulye hobort vagy egonoveles miatt mondom ezt. Komolyan nagyon ronda vagyok, de igy ilyen fejjel nem fogok tudni eletem vegeig elni. Tul nagy homlokom van, kerek arcformam, nagy orrom, a szam kicsi, es az orrom az olyan emelt..furcan nez ki nagyon foleg hogy az allam meg oldalnezetbol szinte egyenes aztan puff...hirtelen jon a kiemelkedo orrom majd a mega-homlokom/ami amugy szinten kiemelkedo...nem nem lapos../ a szemeimrol annyit hpgy utalom oket, ki nem allhatom hogy olyan laposan hatnak es olyan semmilyennek. A fiuk meg csak ram se neznek. Neha tevedesbol elofordul egy-egy vaksinal de azok se erdeklodnek tul sokaig.

12eves korom ota szeretnem atmutetni az egesz arcomat, hogy vegre szep lehessek. Azota sporolok is ra, zsebpenzt felre rakom, minden egyes forintot amit kapok mar 3 eve gyujtogetem. Jovore dolgozok is fogok szoval az is plusz penz. Baromsag lenne ez? Tenyleg nem latok mas megoldast. Kepet nem szeretnek felrakni, ugyanis nem szivesen bamulom a kepemet ha nem muszaj.



2014. aug. 23. 04:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
100%
De kép nélkül lehetetlen megmondani, mert két külön dolog olvasni róla, és látni.
2014. aug. 23. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim válasza:
Küldj képet privátban :)
2014. aug. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:
Ha senki nem tud igy valaszt adni, akkor kuldhetek kepet. De tenyleg NAGYON csunya vagyok.
2014. aug. 23. 04:38
 4/66 anonim ***** válasza:
küldhetsz nekem is, sokan mondták már (csajok) hogy rondák, aztán közbe egyáltalán nem rondák. 16f
2014. aug. 23. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
Privátban küldesz képet? Az alapján megtudom majd mondani, hogy tényleg annyira katasztrofális a helyzet, mint amennyire lefested.
2014. aug. 23. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
Küldheted, nem fog kigúnyolni senki.
2014. aug. 23. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:
Kuldtem kepeket. Mar csak valasz kene.
2014. aug. 23. 04:52
 8/66 anonim ***** válasza:
Leírtam üzenetben, egyáltalán nem vagy "nagyon ronda" ;) 16f
2014. aug. 23. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.
2014. aug. 23. 04:59
 10/66 anonim ***** válasza:
nekem is küldheted :D
2014. aug. 23. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!