Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha önköltséges képzést kezdtem...

Ha önköltséges képzést kezdtem el most szeptemberben, viszont úgy döntöttem, hogy mégsem szeretném folytatni, akkor ettől függetlenül az első félévi díjat ki kell fizetni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy szakot önköltségesen de még csak egy hetet jártam, és habár még nem fizettem érte semmit, de a képzési szerződést beiratkozáskor már aláírtam. Ebben az esetben köteles vagyok-e kifizetni a költségtérítési díjat? Egyáltalán kihez forduljak ebben az esetben, ha az egészet hagyni akarom a fenébe? Köszi a választ!

2014. szept. 15. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre mi honnan tudnánk a választ? Te jársz oda, Te tudod, mit írtál alá, Te tudod, mik az ottani szabályok, Te tudod megkérdezni a Tanulmányi Osztályt.
2014. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem fizettél érte még semmit és mégis oda járhatsz?

Ez azért elég érdekes, nekünk meg volt adva egy határidő, ha nem volt nálad a fizetési számla, akkor be sem iratkozhattál.

2014. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt írtam alá, hogy határidőig befizetem a képzési díjat. Legalábbis ez az egy sor szól erről, a kemény egy oldalas szerződésen. Hogy ők még nem írták ki neptunon, ahhoz nekem mi közöm van?
2014. szept. 15. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!