Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyenkor már nem lehet átjelen...

Ilyenkor már nem lehet átjelentkezni egy másik felsőoktatási intézménybe?

Figyelt kérdés
Még egy hét sem telt el, de rájöttem, hogy az a szak, amit első helyen megjelöltem nem tetszik. AZ viszont, amelyik a 2. helyen szerepelt a listán, igen. Nem lehet oda most még átjelentkezni?

2014. szept. 16. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. 2 db. lezárt félév kell az átjelentkezéshez.

Esetedben másik szakra menni kivételes esetben lehet, ha egyforma a felvételi követelmény és hasonló a szak. És egyébként elérted volna a felvételi ponthatárt a kérdéses szakra.

Szóval egy új felvételi jövőre sokkal célravezetőbb..

Mike ezek a szakon egyébként?

2014. szept. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utolsó „kérdésedet” nem értem. Akkor nem lehet, még akkor sem, ha egy hét sem telt el.
2014. szept. 16. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, akkor se ha 1 nap se telt még el..

Gondolj bele akkor mi értelme a felvételinek, ha valaki bejut x szakra és simán át tud menni y szakra..

Minek teperne valaki, hogy felvegyék, megy a gyengébb helyre és első héten átjelentkezik.

2014. szept. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elírta véletlen a válaszoló.

"Mike ezek a szakon egyébként?"


Azt kérdezi, hogy "Mik ezek a szakok egyébként?" Mi az amire most jársz és mi az amire menni szeretnél.


Én egyébként még azt is megkérdezném, hogy ezt a szakot amire most jársz jelölted meg elsőnek (gondolom azért, mert elolvastad a szakleírást és nagyon tetszett az alapján), akkor most hogy hogy mégis a második jelölted lett szimpatikus (amire ugye szintén nem jártál még és nincs tapasztalatod vele kapcsolatban)?

2014. szept. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!