Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az ELTE-IK-ra szeretnék...

Gajdikuka kérdése:

Ha az ELTE-IK-ra szeretnék menni, akkor közép vagy emelt szinten érettségizzek informatikából?

Figyelt kérdés

Programtervező informatikus szakra szeretnék menni, de nem tudom hogy közép vagy emelt szinten csináljam az infót. tizedikeses vagyok, utolsó év ahol infót tanulunk és eddig csak Office és weblapszerkesztés volt, előkészítő meg csak középszinthez indul.

Szeretném most elvégezni az infót.

Emellett emelt angolt, és középszintű angol fizikából és civilizációbál szeretnék még érettségizni. +hátrányos helyzetű vagyok ami +40 pont. Szerintetek ötös középszint elég, vagy mindenféleképpen kell az emelt?



2014. szept. 17. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
matekból emeltezz, vagy legalábbis tudd nagyon jól az emelt szintű anyagot, mert elvárják, hogy jól tudd a gimis anyagot, a programozást viszont az alapoktól kezdik, persze könnyebb lesz az első pár héten, ha már korábban foglalkoztál programozással. ha közepet csinálsz infóból, tökmindegy, hányas lesz, feltéve, hogy felvegyenek, mert nincs köze a tananyaghoz. angolból miért akarsz emeltezni? meg 6 tárgyból?
2014. szept. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ELTE IK-ra nagyon alacsony a pont államin is, nem kell emelt infó. Viszont bent maradni úgy tudom, nehéz. Sok osztálytársam oda jelentkezett, érdekes dolgokat tanulnak...
2014. szept. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Matekból és infóbol mindenképp emelt, ez nem kérdés. Tanulj meg integrálni és deriválni.
2014. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!