Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, hogy gyenge vagyok...

Úgy érzem, hogy gyenge vagyok matekból, és nem fog sikerülni az érettségi, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Még 2 évem van érettségiig. (ez az év, és még egy) Informatikát szeretnék továbbtanulni és ehhez ugye elengedhetetlen a matematika. Mivel külföldi vagyok, de magyar iskolába járok, ezért a matek nálunk nem kötelező tantárgy érettségin, viszont én matek+infoból szeretnék érettségizni. A gond ott kezdődik, hogy vannak bizonyos részek, amelyeket nem igazán értek... Matek órán mindig figyelek, a tanár is kedves képes akár 3x elmondani ugyanazt, érthetően tanít. Amikor táblánál vagyok és elakadok a példával akkor segít, és igy meg tudom oldalni a feladatot. Viszont néha házinál elakadok.

Külön matekórákra is járok, ami heti két óra.

Félek, hogy érettségin nem fogok tudni teljesíteni, és hogyha sikerül bekerülni egyetemre, akkor bent maradni lesz nehéz a matek végett.

Mit gondoltok, mit tegyek?


2014. szept. 18. 15:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!