Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöttem egy sráccal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy sráccal, de jövőre érettségi. Szerintetek lehet egyszerre egy pasim és mellette az érettségim is tud jól sikerülni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:

igen, ha jól csinálod

találd meg az egyensúlyt és sikerülhet

2013. júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Ki nem szarja le az érettségit? Előtte 1hónapot készültem rá, és átlag 85%-okat írtam, nehogy már ez legyen hatással a magánéletedre. Az egyetemi félévzárók sokkal durvábbak.
2013. júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem mi köze a kettőnek egymáshoz.

Ha tudsz írni olvasni bármelyik tárgyból leérettségizel 4-esre legalább.

2013. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 belbolyhocska ***** válasza:

Én semmit nem tanultam az érettségire. És nagyon jó lett, angolból emeltet tettem.

Amúgy meg igen lehet mind a kettőre időd. Az embernek csak arra van, ami fontos. Beoszthatod, hogy suli után 1-2 órát vele vagy, aztán mész haza tanulni. Vagy akár fordítva. Hétvégén meg ott a délelőtt a tanulásra, délután meg mehettek együtt valahova. ;)

2013. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 seeway0 válasza:

Vannak emberek akiknek igenis készülniük kell rá! Én sulimban is volt olyan aki majdnem meggbukott illetve ilyen 240 pontot értek el. Az érettségit nem csak a normális intelligenciával rendelkezőknek csinálják, hanem a kicsit butábbaknak is akik szinten szeretnének diplomát szerezni valami kevésbé komoly szakon!


Visszatérve a kérdéshez: A jövőre nagyon messze van és nagyon sok minden fog még történni... nem akarlak megsérteni nem ismerlek, de a mostani 18 éves generáció nem arról híres, hogy kitart egy fél éves kapcsolatot, szóval lehet még az előtt véget érne, hogy érettségi lenne. Ahogy az előttem levő is írta, amúgy nem olyan komoly dolog az érettségi, amennyiben jó a szövegértésed és a logikád, akkor a legtöbb tantárgyat nagyon jóra megírhatod. Utána meg csomó idő van szóbeliig... arra kell kicsit tanulni mert az magolós...


Amúgy meg ha ki is tart addig, akkor sem lesz, segíthettek egymásnak, jó ha ilyenkor van mellettünk valaki. Egyensúly kell és nem is a kapcsolatban hanem saját magadban, hogy elfogadd, hogy most neki is tanulnia kell illetve nem fog rád érni, ahogy te sem rá és ez nem azért van mert nem szeret.


ui: Nekem is érettségi alatt jöttem össze valakivel és nem éreztem nehezebbnek mint amúgy lett volna.

2013. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez elég értelmetlen kérdés. 1, egyáltalán nem biztos, hogy még jövőre is együtt lesztek,

2, miért ne lehetne? én tavaly érettségiztem, akkor is együtt voltam már a párommal 2 éve és ugyanannyit találkoztunk mint érettségi előtte mégis mindenem 90% feletti lett+emelteztem.

2013. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most akkor sajnáljuk a büfészakosokat, mert büfészakra mennek?

Jó vicc...

2013. júl. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!