Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért mondják sokan, hogy az...

Miért mondják sokan, hogy az ELTE nem jó? Hogy lehet az ország legelismertebb egyetemének ilyen rossz híre?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban többen is óva intettek ettől az egyetemtől, pedig én úgy tudtam, ez a legrangosabb egyetem az országban. Mondták, hogy a iszonyú nagyok a követelmények, a tanárok kitapossák a diák belét, stb., de később ez meghálálja magát, nem?

Egyébként a nemzetközi tanulmányok szakkal szemezgettem, de mondták, hogy akkor már inkább a Corvinus vagy a PTE.

De miért?


2014. szept. 20. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó egyetem általánosságban, de vannak szakok, melyek nem ott a legjobbak.
2014. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
"legrangosabb" - Egyáltalán nem mindegy milyen szakterületröl beszélünk.
2014. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ELTE-re sokkal többen járnak (átlagosan) mint az általad említett egyetemekre, így mivel többen vagytok, nehezebb kiemelkedni is, esetleg a lehetőségek is korlátozottabbak (ha többen vagytok nyilván többen akarnak megcsípni egy lehetőséget). Szerintem emiatt ajánlanak sokan másik egyetemeket az ELTE helyett, nem pedig az oktatás színvonala miatt.
2014. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
"iszonyú nagyok a követelmények, a tanárok kitapossák a diák belét," ettől még nem lesz rossz, csak sokkal nehezebben elvéhezendő ergó akik onnan kibukik vagy fel sem veszik akkor mi az ok? Általában az, hogy ez a k.csög Elte, bezzeg x egyetemen fele ennyi tudással diplomát kapnék stb.
2014. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!