Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem kéne törölni az olyan...

Nem kéne törölni az olyan kérdéseket, válaszokat, amik valótlanul rossznak írják le az ország helyzetét, a rosszul tájékozott embereket rossz döntésekbe, az érzelmileg labilisakat pedig öngyilkosságba hajszolva?

Figyelt kérdés

Nemrég azt írta valaki, hogy a minimálbéresek éheznek és a pörkölt náluk ünnepi étel, valaki más meg azt, hogy ezrek úgy élnek az országban, mint az ősemberek.


Én ezen csak nevetek, de sokan komolyan veszik és ennek súlyos következménye lehet.



2014. júl. 19. 21:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom hallottad ezt a mondatot? Ha szőnyeg alá seprik a problémát,az csak látszani nem fog, DE megmarad!
2014. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

Azt konkrétan én írtam, hogy éheznek. Nem azt mondtam, hogy ünnepi, hanem azt, hogy már az is nagy szám. Mégiscsak tudom, hiszen ott voltam és elképedtem, hogy vannak emberek, akik így élnek.


Én kicsit más családból származom és nálunk ez nem szokott probléma lenni, majdnem mindennap főtt ételt eszek.


De ez megint csak az, hogy te biztosan jobban tudod. Az pedig hogy nevetsz ezen, csak téged minősít. Régóta nem esett ennyire rosszul valami itt, mint ez... Bekaphatod.

2014. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%

Kár nevetned, mert ha túloznak is, de nem járnak messze az igazságtól.

Inkább azok válaszát kellene törölni, akik azt állítják, hogy minden jól megy ebben az országban. Ők állítanak valótlanságot.

Csak ezt azok nem veszik észre, akik kegyeltjei a Fidesz politikájának.

2014. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Az a baj ezekkel, hogy igazak. Most lehet azt mondogatni az embereknek, hogy jobban teljesítünk, de az lenne a valótlan.


[link]


Vagy elég ha az ember megnézi a 4-5 éve lévősorokat egy ételosztáson és a mostaniakat. Többszöröse az ami ott van.


Egyre többen élnek a létminimum alatt is hazánkban.

2014. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Na, ezt csak előfizetéssel lehet megtekinteni...
2014. júl. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Nézzétek meg azt is hogy milyen emberek éheznek. Aki húsz éve nem dolgozik, az min csodálkozik? Vagy aki minimálbérre vesz fel tízmillió kölcsönt? Aki dolgozik, az a napi háromszori szerény étkezést meg kell hogy tudja engedni magának. Ahol sok gyerek van a suliban napi háromszor kajálhat ingyen. Előfordulhat bárkivel, de a zöme maga is tehet róla, ha szó szerint éhezik. Főleg ha éveken keresztül ez megy, mégsem megy dolgozni sehova.
2014. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

# 6:

Mi a helyzet ott, ahol van három gyerek, az anya beteg és munkaképtelen, az apa pedig szintén beteg de ennek ellenére eljár szarért-hugyért dolgozni, mert jobb nincs? Korábban, amikor megcsinálták a gyerekeket, akkor pedig még volt mindkét szülőnek állása és nem is kerestek rosszul.

2014. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
11%

"Vagy elég ha az ember megnézi a 4-5 éve lévősorokat egy ételosztáson és a mostaniakat. Többszöröse az ami ott van."


Többszöröse, mert több ételt osztanak ki. Ingyen kajára mindig is lesz igény.

2014. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ezért mondtam azt hogy előfordulhat bárkivel. De a zöme nem beteg, csak nem dolgozik. Nézd meg a Tv-ben nyilatkozókat. Látni rajtuk hogy isznak cigiznek, és a megszokott szöveget nyomják, nincs munka nincs munka. De ha a dolgozó emberek is alig élnek meg, akkor kinek az adójából akar fejedelmi segélyt kapni?
2014. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Sőt, szerintem lőjünk mindenkit tarkón, aki rosszat mond Orbán Viktor Miniszter Elnök Úrról.

A hitetlenek halála méltó áldozat lesz Dicső Világnemzetünk számára.

2014. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!