Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti igy nekimennetek az orvosinak?

Ti igy nekimennetek az orvosinak?

Figyelt kérdés

2011-ben vegeztem a gimiban de abban az evbem nem sikerult bejutnom az egyetemre. 1 evet tanultam az erettsegi vizsgakra, s sikerult nagyon jol megirni 486 pontom let, amivel vegulis sikerult a felveteli, azonban azon a nyaron megpalyaztam egy kulfoldi lehetoseget, s meg is nyertem, szoval nem iratkoztam be az orvosira.


Ez az idoszak jovo ev elejen veget er, s gondoltam hogy nekivagok az "almomnak", hogy orvos legyek, viszont - 2015 szeptemberben - mikor kezdenem az egyetemet mar 22 majdnem 23 eves lennek. Lehet barmi hatranyom, hogy a korombeliekhez kepest 5 ev lemaradasban leszek? Kicsit felek mert ugy erzem, hogy lemaradtam errol a dologrol... hisz az egyetem 6 ev plusz mire a szakorvosit is megcsinalbam 34-35 eves lennek. Ti mit gondoltok errol, belevagnatok? Tudom tudom, hogy nekem kell dontenem, csak velemenyekre vagyok kivancsi... :)


(am bocsi ha kicsit hosszu let:D)


21/L



2014. szept. 21. 22:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A magyar orvosi nem azért népszerű, mert annyira iszonyatosan csodás, hanem azért, mert olcsó.

Tény, hogy az elméleti képzésünk jó, de a gyakorlat...hát hagyjuk.

A németek pl. akkor jönnek ide, mikor Németországba nem veszik fel őket.


Egyébként igen, elkezdeném. Nem vagy annyira lemaradva:)

2014. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!