Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg a szüleimmel...

Hogy értessem meg a szüleimmel, hogy nem szeretnék továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Nálunk ilyen családi elvárás ez, ugyanis mindenkinek van diplomája, de engem annyira hidegen hagy ez, nem szeretnék tanulni. Amikor felhoztam a témát, hogy sokkal szívesebben elvégeznék egy szakmát vagy elkezdenék dolgozni, csak leszidtak. Tavaly voltam végzős, az unszolásukra mégis jelentkeztem egyetemre, fel is vettek államilag támogatottra, de már utálom az egészet, nem is akarom elvégezni és a szak sem érdekel. Mondtam a szüleimnek, de csak erősködnek, hogy majd belejövök, megszokom. Nem értik, hogy nem szeretném, legszívesebben most azonnal kiiratkoznék.
2014. szept. 22. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egyetemi bulik sem érdekelnek? Legboldogabb évek. Tanulsz, pihensz, bulizol. 6X14 hetet csak kibírsz, nem?
2014. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úgy kellett volna, hogy megbeszéled velük egy évet kihagysz és addig dolgozol, aztán rájöttél volna, hogy tetszik-e vagy sem.


Viszont mivel már elkezdted így nehezebb, mert ha tényleg nem érdekel akkor csak időt pazarolsz. Muszáj leszel velük megbeszélni, próbáld meg úgy ahogy még nem. Bizonyíts nekik.

2014. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!