Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha csak pár ponttal maradtam...

Ha csak pár ponttal maradtam le az egyetemrő, jövőre sikerülhet?

Figyelt kérdés
ha megycsinálom a középfokú nyelvvizsgát, ami ugye 28 pont, akkor azt, a mostani érettségimhez hozzáadva, elég pontom lesz az egyetemhez. Lehet ilyet?

2014. szept. 23. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet, de mivel nem tudjuk, hogy melyik egyetem melik szakáról van szó, így nagyon érdemben nyilatkozni sem lehet, mert ha pl slágerszak, akkor várható pontemelkedés. Ha csak éppenhogy nem volt meg a 260 pontod a minimum bekerüléshez akkor fix, hogy bekerülsz, mert jövőre csak 280-ra emelik a minimumot.

Ha államilag támogatott slágerszak, hát ott ez már nem olyan biztos.

2014. szept. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

éppenhogy lemaradtam róla, csak pár pont kellett volna. ELTE (nem tudom ismered e) csillagászati szak.

Ált. Kevés ott a jelentkező.

2014. szept. 23. 08:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez most költői kérdés?
2014. szept. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, akkor sztm nem lesz gond. :)

Legyél csillagász ha ez az álmod. Hajrá :)

2014. szept. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. szept. 23. 13:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Melyik nyelvből mennél nyelvvizsgázni?
2014. szept. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
angol
2014. szept. 23. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!