Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Villamosmérnök hallgatóként...

Villamosmérnök hallgatóként milyen számológépet vegyek hosszú távra?

Figyelt kérdés

2014. szept. 23. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk fontosként azt emelték ki, hogy legyenek külön gombok a komplex számok beviteléhez, ami egyébként a középső árkategóriás gépekre jellemző, vagyis ne a 'minél drágább, annál jobb' mentalitást kövesd! A drágább gépeken több funkció van, de nincs arányosan több gomb, ezért ezeket nehezebb kezelni.

Nekem 'Sharp EL-501W' jelű darabom van, ez tökéletesen megfelelt eddig, bár még csak másodéves vagyok.

De ha idén kezdtél, és nem mondták el, akkor javaslom, hogy kérdezz meg egy tanárt is mielőtt vásárolsz.

2014. szept. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Texas Instrumens TI83 jó lenne?
2014. szept. 24. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, talán, ha tudod kezelni. A függvényábrázoló funkció teljesen felesleges.
2014. szept. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Es amit egy Casio 570 vagy 991 el meg lehet csinalni azt tudja a ti 83 is?
2014. szept. 25. 21:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem vagyok a számológépek szakértője, olvasd el a kézikönyvet!
2014. szept. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!