Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nappalis bejárós egyetemisták,...

Nappalis bejárós egyetemisták, mennyire nehéz a napotok, tanulásra jut idő?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok érdekelnének , tudom,szakfüggő is a dolog.

Nekem a vonat 45 perc lenne , lehet ,hogy nappalisra átmennék,de még nem tudom,megérné-e.


2014. szept. 24. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
En oda-vissza napi 2 orat utazok, de mindig is bejaros voltam. Annyira nem veszes, hozzaszokik az ember. Persze kitapasztalom minden felevben, hogy melyik orara mennyire erdemes bejarni, es eleg sok olyan van, amire kb teljesen folosleges, igy azokat termeszetesen kihagyom. Jut ido tanulasra is boven. Persze elofordul boven, hogy ejszakaba, hajnalba nyulik a tanulas/beadandokeszites, de ezzel a kolis tarsaim is igy vannak, ugyhogy ez a szak jellegebol adodik, nem abbol, hogy messze lakom.
2014. szept. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
KB 1 és negyed órányira lakok az egyetemtől. Fárasztónak fárasztó, de van időm bőven a tanulásra. Néha olyan is van, hogy a HÉV-en, villamoson átolvasok valamit, nem tudom hogy ez a módszer nálad működik-e.
2014. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi ,hogy írtatok ! Jó olvasni,hogy nem olyan nagy gáz ez :)
2014. szept. 24. 12:13
 4/4 SeinHime ***** válasza:
Elsőéves bejárós vagyok :) A lakhelyem nem esik messze a sulitól (kb 40 km) de a dugó miatt reggel kb 2 óra beérni busszal. Ezt leszámítva annyira nem vészes, én például az unalmas előadásokon szoktam tanulni, illetve az órák között. Meg lehet oldani :)
2014. szept. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!