Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan veszitek rá magatokat...

Tottenham kérdése:

Hogyan veszitek rá magatokat a tanulásra? Egyetemisták és főiskolások ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
nem tudom lehet nem jó kategóriába írom a kérdésemet de az a baj,hogy van két-három tankönyvem (120 oldalasak)és januárra meg kell tanulnom de egyszerűen nem megy. Szóval akarom de amikor kinyitom a könyvet elolvasok egy oldalt vagy kettőt és kész. Mit kellene csinálnom,hogy ismét örömmel álljak neki? Tudna valaki tanácsot adni? Köszönöm!

2012. nov. 29. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
pénz.
2012. nov. 30. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok, hogy nehogy már kib@sszak az ablakon több százezer forintot. Egyből megjön a kedvem. Amúgy meg olyat tanulok, ami érdekel is, ez önmagában is elég erőt ad. Hogy majd azzal foglalkozhatok amit szeretek, mi után majd végzek. Ha olyat tanulsz, ami nem érdekel, vagy utálod, akkor nagyon nincs motiváció. Legalábbis nekem nem lenne úgy.
2012. nov. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!