Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Számológép-guruk! Amit egy...

Számológép-guruk! Amit egy Casio 991 tud, azt tudja egy TI83 is?

Figyelt kérdés
Egyetemre szeretnék olyat venniy
2014. szept. 25. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a TI–83-as néhány nagyságrenddel komolyabbnak tűnik, mint a Casio fx–991, szóval valószínűleg tudja azokat a dolgokat, mint a Casio.


Ezenkívül nem nagy ügy megkeresni a használati útmutatójukat, és összevetni őket, hogy melyik mit tud ténylegesen:

[link]

[link]


Jó böngészgetést!

2014. szept. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. szept. 26. 15:15
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ahogy látom az texas istrumantal nem szepen jelzi ki a szamokat, pl a torteket se grafikusan rajzolja ki ahogy a papiron van, ugyhogy az kiesik..
2014. szept. 26. 15:16
 4/6 A kérdező kommentje:
Jande rájottem hogy heallitas kerdese
2014. szept. 26. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg még azt vedd figyelembe, hogy egész más kategória a kettő. A Casio kétsoros kijelzőjű, nem programozható, a számonkérések szélesebb körében megengedett a használata, még a Texas Instruments grafikus kijelzőjű és programozható, nagyobb eséllyel veszik el egy-egy vizsgán/ZH-n, hogy nem szabad használni. Ezenkívül egy laptop megfelelő szoftverekkel bőven többet tud ennél is, nem lehet, hogy jobban megéri abba befektetni?


Amúgy természetesen te tudod. Én csak vázoltam egy javaslatot. Nem kell figyelembe venned.

2014. szept. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de reménykedek benne, hogy nem viszek el. Esetleg van valami olyan programozható ami inkább egy sima profibb tudományosra hasonlít?
2014. szept. 27. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!