Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyógyszerészetin mennyi idő...

Gyógyszerészetin mennyi idő alatt kell ennyit megtanulni?

Figyelt kérdés
[link]
2014. szept. 28. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Két félév.
2014. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A két félév az kétszer 15 hét. És úgy van rá ennyi időd , hogy közbe ezer más tantárgyra kell tanulni , és reggeltől késő délutánig órák vannak .
2014. okt. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert a gimibe nem így van? Vagy mire akarsz kilyukadni előző?

A két félév egyetemen is szeptembertől januárig, majd februártól május végéig tart. Középiskolában is 8-tól 2 ill. 3-ig is ültél órán, sőt 4-ig is. Én gyógyszerésznek tanulok - mondjuk én nem járok minden előadásra - de így is sokkal szabadabb mint a gimi. Ismétlem SOKKAL! És ugyanúgy, ahogy a középsuliba, ott is volt mellette ezernyi tanulnivaló.

Tehát nem értem, miért úgy mondod, mintha ez csak most lenne így a gyógyszerészkaron? :D

2014. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó válaszoló.


Te egy nagyon laza , okos gyerek lehetsz , ha ilyen fél vállról veszed a gytk-t. Lehet bennem van a hiba de én valahogy nem tudom egy lapon emlegetni a gimivel.

Jól sejtem , hogy gólya vagy? :)

2014. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Másodéves. És igen. Előadásokra alig járok. Csak gyakorlatokra. Több szigorlatom is ötös lett.
2014. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Több szigorlatod? Másodévesként ugyan mi az a sok szigorlat ami a hátad mögött van?
2014. okt. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!