Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan döntsek? Tippeket várok!

Hogyan döntsek? Tippeket várok!

Figyelt kérdés
3.-os vagyok, adva van egy műszaki iskola. A szakma amit tanulok nem érdekel különösképpen. Humán beállítottságú vagyok, emelt szintű törit akarok tenni és középfokú német nyelvvizsgát, amire a felkészítés értelemszerűen nincs kihegyezve. Nincs biosz, kémia, viszont a szakmai tantárgyak lekötnek és így nem tudok koncentrálni maximálisan az érettségi tárgyakra. A másik suli ahová átmennék egy sokkal erősebb gimi. Itt több esélyem lenne a kitűzött célokra. Viszont mivel keményebb többet kell tanulni és lehet h kevesebb pontot is viszek még ha az érettségi jobban is sikerül. Az osztálytársaimat nem szívesen hagynám itt, nah meg már 3. év megint beszerezni könyveket stb. Szóval nehéz.
2010. jan. 21. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a helyedben maradnék a jelenlegi iskolában, és magántanárokat fogadnék.
2010. jan. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!