Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskolán "A dohányzás, mint...

Főiskolán "A dohányzás, mint rizikófaktor" témát kaptam. Előadást kell csinálnom. Valamilyen ötlet, hogy ne legyen túl snassz/unalmas?

Figyelt kérdés
2014. szept. 30. 22:29
 1/1 anonim válasza:
Szerintem csináld viccesre, de azért üssön. A legjobb a PowerPoint prezentáció, akkor nagyon jól meg lehet szerkeszteni, már a poénokat is jól bele tudod tenni. Neten rengeteg anyag van róla, ezt Te is vágod. Összerakod és otthon elgyakorolod, hogy spontánnak tűnjön.:) Pl. Kezdő oldal: a dohányzás karcsúsít, és egy múmia vigyorog a képről. Mivel ez egy lerágott csont és mindenki tudja, hogy káros dolog, bla bla bla, mégis dohányoznak, ezt az oldalt nem erőltetném, mert elég demagóg, és unalmas lehet. Legyen elgondolkodtató, meghökkentő, hogy mindenki le tudja vonni a következtetést. Szerintem.
2014. okt. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!