Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 9-én megyek biorezonanciás...

9-én megyek biorezonanciás leszoktató kezelésre,30év dohányzás után le akarom tenni. A kérdésem: cigi helyett mit? Pl. Tic-tac, vagy valami egyéb ötlet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 06:01
 1/8 anonim ***** válasza:
majd ott megmondjak!
2012. jan. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Semmit. Én 20 év, napi 2 doboz után szoktam le minden nélkül és sokkal könnyebb volt, mint gondoltam. Ne helyettesítsd semmivel szerintem. A cselekvést ha nem helyettesíted evéssel, ivással stb..., akkor elmúlik egy idő után. Első 5 nap volt nekem nehéz, utána sima ügy, biorezonanciás hókuszpókusz nélkül...
2012. jan. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2012. jan. 4. 13:01
 4/8 anonim ***** válasza:
pl. rágó vagy csoki :)
2012. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
munkával. tereld el a figyelmed. az első hét volt nekem nagyon kemény. azóta örülök, mert most jött ez a "törvény" is!
2012. jan. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mesélj, hogy megy?
2012. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi,megyeget:))) elvonási tünet abszolút nincs,de folyton arra k.cigire gondolok:)de majd elmúlik ez is.
2012. jan. 11. 03:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Napraforgómag, minden mennyiségben. Ha nem dobálod el a héját, egyáltalán nem proli dolog. Lehet tökmag is.
2013. jan. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!