Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek a témazáró 3-ast?

Figyelt kérdés

Természetismeretből kaptam pedig tavaly színötös voltam belőle. Anyuék a kisdolgozat 3-asèrt is leszidnak ezèrt meg pláne.



Egy hatodikos lány



2014. okt. 1. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy, hogy odaállsz eléjük, és nyíltan megmondod, hogy Te készültél, de ez most sajnos így sikerült, de természetesen mindent megteszel azért, hogy kijavítsd. Annál rosszabb nincs, mint ha mástól tudják meg.
2014. okt. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy később, középsuliban ennek a jegynek már örülni fogsz. 6-os koromban még én is így álltam hozzá, aztán rájöttem, hogy nem én vagyok hülyébb, hanem az anyag nehezebb, és egyáltalán nem is érdekel. Így nem volt más választásom: hozzászoktattam a szülőket a rossz jegyekhez.

Ezzel nem arra akartam utalni, hogy ne tanulj.

2014. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, majd megpróbálom összeszedni a bátorságom :)
2014. okt. 1. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Néha becsúszik 1-2 rossz jegy, nincs nagy probléma. Gimiben még több lesz, egyetemen meg bizonyos tárgyakból hihetetlen mód lehet örülni 3-asnak :)

Eléjük állsz és megmondod illetve megígéred, hogy a legközelebbi jobb lesz. :)

2014. okt. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elmondtam nekik szerencsére nem voltakak olyan mérgesek :)
2014. okt. 2. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!