Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanár megteheti e ezt?

A tanár megteheti e ezt?

Figyelt kérdés
Egyest kaptam az irodalom témazárómra, mert azt mondja nem a saját szavaimmal irtam meg. De az internetről szórol-szóra tanultam.

2014. jún. 11. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Megteheti. Az internetről nem a saját szavaiddal írtad meg.
2014. jún. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt is hiheti, hogy puskáztál... gondolom ezért is, és megteheti.
2014. jún. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megemliteni, hogy ra egy hetre irta ra az egyest. Nem az oran vette el amikor jogos lett volna. Szerintem "puskazasert" rairni egyest akkor ervenyes ha a puskazasra van u.n. bizonyiteka,de ha ra 1hetre,ezzel a hulye dumaval ad karot,h nem az en szavaim szerintem az nem a legsportszerubb modja a dolgoknak. Koszonom a gyors valaszokat. :)
2014. jún. 11. 10:14
 4/5 anonim ***** válasza:

"Puskázás" címszó alatt utólagosan nem adhat rá egyest, hacsak nem alapos a gyanúja, például ugyanazt írtad, mint a melletted ülő, és ugyanazok a hibák is.


Ha ilyen nincs, akkor csak mellébeszél; ha pedig annyira biztos a dolgában, akkor hívjon ki felelni, tegye fel ugyanazokat a kérdéseket, amik a dogában voltak, aztán eldöntheti, hogy a tudásodra adja-e meg a jegyet (mert hiába puskáztál, ha tudod az anyagot, utólag arra nem adhat egyest, meg egyébként is, a tanári hivatásnak az lenne a célja, hogy az értelmet eljuttassa a buksikba).


Sajnos sok olyan tanár van, aki vagy pályát tévesztett, vagy már belefásult a munkájába. Az ilyen tanárokkal nem sokra mész, de talán ha kulturáltan elmondod a véleményedet, fogtok megoldást találni.

2014. jún. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy rád pikkel a tanár, vagy eleve ilyen a stílusa. Igazából mindkét eset ugyanazt eredményezi, direkt fog rossz jegyeket osztogatni, és mivel ő a tanár, ezt gyakorlatilag nem áll jogodban megkérdőjelezni.
2014. jún. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!