Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi szemináriumról...

Egyetemi szemináriumról mennyit lehet hiányozni?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne, hogy a NYME-re járok gyógypedagógia nappalira, és tegnap sajnos hiányoznom kellett az egyik gyakorlati óráról (Általános és pedagógiai kommunikáció). Nem, nem lógtam, anyukámat kellett kórházba vinnem MR vizsgálatra, mert máshogy nem tudtuk megoldani, azonban írtam is előző este a tanárnőnek, hogy családi okok miatt sajnos nem tudok jelen lenni az órán, viszont mindenképp be fogom pótolni a lemaradásom. És itt kezdődik a probléma: egyik csoporttársam azt mondta, üzeni a tanár, hogy így nem fogja aláírni a félévemet. Tehet ilyet??? Ugy tudom, nagyon max. 3 alkalommal lehet hiányozni, akkor is indokolt esetben...

2014. okt. 3. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Az hogy miért nem voltál a dolog szempontjából teljesen lényegtelen. Nem voltál ott. A TO-n meg kell kérdezni, hogy ennél az adott tárgynál mennyi az az óraszám, amit hiányozhatsz. Szerintem az, hogy így nem fogja aláírni arra vonatkozik, hogy ha továbbra is hiányzol, akkor nem írja alá.
2014. okt. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont ugyanezen gondolkoztam, mert ha halálos beteg lennék, és amiatt hiányoztam volna, akkor is ezt mondaná...
2014. okt. 3. 08:23
 3/4 anonim válasza:
Jaj, ő a "kedvencem"... na aláírta a féléved? :D
2015. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aláírta ?
2016. szept. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!