Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha lejárt az EPER oldalon a...

Ha lejárt az EPER oldalon a reg. Nyilatkozat postára adási ideje mi a teendő?

Figyelt kérdés

Az emet oldalon néztem a pályázatokat és regisztráltam az EPER oldalra ahol egy regisztrációs nyilatkozatot kapok.

Azt írta az oldal, hogy nem kell vele foglalkozni míg nem adok le pályázatot. Most adtam le pályázatot és el akartam küldeni postán, de a postára adási határideje lejárt.

Ilyenkor mi a teendő?


2014. okt. 5. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha lejárt a határidő sok mindent nem tudsz tenni, mert a páláyzatoknak fix befogadási ideje van.

Annyit tudsz tenni, hogy felhívod a pályázat kiíróját és egyeztetsz vele, hogy utólagosan elfogadják-e még postai úton. Ha igen akkor elküldöd SOS-ben.

Érdemes a határidőkre nagyon odafigyelni, mert elég szigorúan veszik és nagyon kötöttek.

2014. okt. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez nem pályázati határidő

Ez a regisztrációs nyilatkozat beküldési határideje.

Beregisztráltam az oldalra és annak van egy nyilatkozata amit el kell fogadnom.

Ezt a nyilatkozatot ki kell nyomtatni és alá kell írni.

2014. okt. 5. 22:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Tisztában vagyok vele,a munkám miatt elég sokat használom az oldalt. Ezért írtam, hogy telefonon kell egyeztetni, hogy befogadják-e még a nyilatkozatot (egyébként ezen az oldalon is van olyan pályázat, ahol csak postai úton fogadják el magát a pályaztot is függetlenül az online felülettől)

Egyébként nagyon szívesen, nem kell a torkomnak ugrani, nyilván ha nem használnám rendszeresen az oldalt és nem futottam volna már bele különböző problémákba, akkor nem írok.

Tégy belátásod szerint.Szép estét.:)

2014. okt. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!